منفعت طلا از افزایش سیاست های انبساطی

ساخت وبلاگ

امکانات وب

چکیده : با نزدیک شدن به ضرب العجل زمانی تعیین شده به منظور شروع اقدامات قانونی برای افزایش سقف بدهی های آم... با عنوان : منفعت طلا از افزایش سیاست های انبساطی بخوانید :
با نزدیک شدن به ضرب العجل زمانی تعیین شده به منظور شروع اقدامات قانونی برای افزایش سقف بدهی های آمریکا و عدم تمایل آقای اوباما به کاهش بودجه به نظر می رسد که همچنان سایه رکود اقتصاد آمریکا را دنبال می کند.

عدم توافق جمهوری خواهان با افزایش سقف بدهی های آمریکا و گره دادن آن به کاهش هزینه های دولت سبب شده است که بحث هایی که در 2 هفته قبل در مورد زمان توقف سیاست های انبساطی شروع شده بود متوقف گردد. از طرفی با شروع دوره تازه سیاست های انبساطی در ژاپن شرایط جدیدی برای افزایش رقابت در بین مهمترین بانک های مرکزی جهان پیش آمده است که ممکن است بانک های مرکزی آمریکا و اروپا نیز به این سمت سوق داده شوند لذا در این شرایط تنها طلا می باشد که می تواند بهترین سود را از این شرایط ببرد.

شرایط عدم اطمینان در سیاست های انبساطی بانک های مرکزی سبب می شود که تقاضا برای خرید این فلز گرانبها افزایش یافت و در مرحله بعد هرگونه کاهشی در ارزش دلار می تواند شیب این تقاضا را افزایش دهد.
...
نویسنده : آروین بازدید : 102 تاريخ : يکشنبه 1 بهمن 1391 ساعت: 7:22